Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

2015 senesinde İhracat öncelikli olarak kurulumu yapılan firmamız 1000 m2 mağaza ,2500 m2 deposu ile ihracat satışlarının yanı sıra E-Ticaret sektörüne öncülük edecek yenilikleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hakkımızda

2015 yılında kuruluşu sağlanan firmamız ithal ettiği ürünler ile perakende satışlarda yön verirken güçlü ihracat departmanı ile sektörde öncü kuruluşlar arasına girmeyi başardığı günlerde siz değerli müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak amacı ile e-ticaret sektöründe de yenilikler yaparak en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar getirme başarısını göstermiştir.

Alım anında kazandığı avantajları siz değerli müşterilere yansıtmayı öncelikli hedef haline getiren firmamız dönem dönem yaptığı kampanyalar ile sizleri memnun etmeye devam edecektir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Firuzköy Mahallesi Firuzköy Bulvarı No:116/A Avcılar / İSTANBUL

0212 428 0015
mail@banyomodern.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.